SKLÁRNA CERVA BOHEMIA

Nápojové kolekce nejen pro odborníky

Pro sklárnu v Květné – Cerva Bohemia jsem navrhl několik nápojových kolekcí určených nejen pro odborníky – vinaře a sommeliéry, ale pro všechny milovníky vína, kterým naše nápojové řady přinesou nevšední zážitek, kvalitní servis a jedinečnost. Nápojové kolekce jsou ručně foukané z bezolovnatého křišťálu do dřevěných forem. Unikátní tenkost a lehkost skleniček je specializací zdejších mistrů sklářů a díky tomu se z degustace vína stává velmi osobní, neobyčejný a silný okamžik. Poznejte spolu s námi kouzlo kolekcí Picasso, Verticco a Core.

Picasso

Osobitý design s vytříbeným stylem

Nápojová kolekce inspirovaná uměleckým avantgardním hnutím kubismus a jeho architekturou, vyniká ostrými hranami a jasnou geometrií. Ladné křivky a jemné linie kopírují ostré úhly číší, které dávají nápojům nový rozměr a jiný pohled na svět.

Verticco

Lehká elegance se silným výrazem

Jemné vertikální linie důmyslně modelují křivky tvarů a dodávají jim okouzlující optický efekt s hrou plnou prostupujícího světla. To vše v kolekci probouzí lehkost a krásu, nadčasovou vznešenost se silnou tradicí a příběhem. Chuť nechat se inspirovat a vyzkoušet ten pocit jedinečného okamžiku.

Core

Pro nevšední sommelierský zážitek

Core je základní výbavou každého milovníka vína, aby si mohl vychutnat z každého druhu to nejlepší. Různé tvary kalichů podtrhují rozmanitost chutí a vůní

Lukáš Jabůrek studio

+420 730 550 521
lukasjaburek@gmail.com

ADRESA
STUDIO A BRUSIČSKÁ DÍLNA
Nová Farma 1833, 431 11 Jirkov