Vonná svíčka Kaktus Opal

Popíchněte svoje smysly podmanivou vůní

Spojením jedinečné vůně ručně vyráběného francouzského vosku s ručně foukanými svícny z uranového a rosalinového skla, vrstveného bílým opálem, vzniká dokonalý originální dárek, který vám bude přinášet radost při každém okamžiku. Variace barevné skloviny zdobené náročným brusem zvaným špičtajn, pečlivě doplňují vybrané vůně, které dodají do vašeho interiéru výraznou atmosféru a silnou emoci.

Každá svíčka je vyrobena z eko sójového vosku pro své unikátní přírodní vlastnosti. Vosk tak nezanechává stopy po stranách svíčky. Knoty z přírodní egyptské bavlny zajišťují výborné hoření a nezanechávají černé úlomky na vosku. Jedinečná parfemace je sestavená podle vlastních návrhů v proslulé parfumerii ve Francii.

Výška 10 cm / Váha 1 kg
Cena: 4
150 Kč

Varianty:
Svíčka v provedení uranové sklo vrstvené bílým opálem, je plněná přírodním voskem s výraznou vůní čerstvého zázvoru a citronu, přinášející nevšední energii a silné okamžiky.

Svíčka v provedení rosalin vrstvený bílým opálem, je plněná přírodním voskem s vůní skořice a muškátového oříšku, jemným nádechem černého bezu. Lehkost a relaxace především.