Smoky

Designové ručně broušené vázy a jedinečná vonná svíčka  

Výška: 16 cm | 30 cm

Ručně foukaná do dřevěných bukových forem a broušená do velkých radikálních ploch. Vyniknou tak jemné barevné přechody mezi uranovou sklovinou a vrstvou šedého kouře. Váza svou jemnou elegancí doplní každý interiér.

Více cenových variant

Limitovaná edice: Tavení uranové skloviny je velmi omezenou a náročnou záležitostí. Proto se taví jen párkrát v roce a to především před výměnou pánví. Kolekce váz Radiance, Blue Effect a Smoky jsou navíc kromě uranového skla kombinované s modrou a šedou sklovinou a ambrem. To z těchto kolekcí dělá limitované edice, na které si klient musí počkat několik měsíců, aby se požadované barvy natavily společně. Ručně foukané a broušené vázy z uranového skla jsou tak velmi cennou investicí.

Váza SMOKY

Cena: 25 000 Kč

Ručně broušená váza Smoky je ručně foukaná do dřevěných bukových forem a broušená do velkých radikálních ploch. Vyniknou tak jemné barevné přechody mezi uranovou sklovinou a vrstvou šedého kouře. Váza svou jemnou elegancí doplní každý interiér.

Výška 16 cm

Váza SMOKY

Cena: 60 000 Kč

Broušená váza Smoky je ručně foukaná do dřevěných bukových forem a broušená do velkých radikálních ploch. Vyniknou tak jemné barevné přechody mezi uranovou sklovinou a vrstvou šedého kouře. Váza svou jemnou elegancí doplní každý interiér.

Výška 30 cm

Lukáš Jabůrek studio

+420 730 550 521
lukasjaburek@gmail.com

ADRESA
STUDIO A BRUSIČSKÁ DÍLNA
Nová Farma 1833, 431 11 Jirkov