Citrine

Designové ručně broušené

Výška: 16 cm | 30 cm

Foukaná váza do dřevěných bukových forem. Její síla stěny je masivní, aby následným broušením do velkých hlubokých ploch, vynikla nadčasová kubistická geometrie a záře jedinečné uranové skloviny. Váza svou jemnou zářivou barvou rozsvítí každý interiér.

Více cenových variant

Mísa CITRINE

Cena: 47 500 Kč

Ručně foukané mísy z neobyčejného žluto-zeleného uranového skla. Mísy jsou ručně broušené do velkých výrazných ploch, aby vynikla čistota designu a krásný odstín uranové skloviny. Mísy Citrine se vyznačují jemnou elegancí, ale výraznou světelností, která vnese do každého interiéru nové světlo a svěží atmosféru.

Výška 12 cm, průměr 29 cm

Váza CITRINE

Cena: 22 500 Kč

Váza Citrine je ručně foukaná do dřevěných bukových forem. Její síla stěny je masivní, aby následným broušením do velkých hlubokých ploch, vynikla nadčasová kubistická geometrie a záře jedinečné uranové skloviny. Designová broušená váza svou jemnou zářivou barvou rozsvítí každý interiér.

Výška 16 cm

Váza CITRINE

Cena: 47 500 Kč

Designová broušená váza Citrine je ručně foukaná do dřevěných bukových forem. Její síla stěny je masivní, aby následným broušením do velkých hlubokých ploch, vynikla nadčasová kubistická geometrie a záře jedinečné uranové skloviny. Váza svou jemnou zářivou barvou rozsvítí každý interiér.

Výška 30 cm

Lukáš Jabůrek studio

+420 730 550 521
lukasjaburek@gmail.com

ADRESA
STUDIO A BRUSIČSKÁ DÍLNA
Nová Farma 1833, 431 11 Jirkov