Galaxy

Vonné svíčky z francouzského vosku s ručně foukanými svícny

Výška: 10 cm | Šířka: 9,5 cm
Varianty:
Medově ambrová / Kouřově modrá
Jedinečná vůně ručně vyráběného francouzského vosku s ručně foukanými a broušenými svícny z bezolovnatého křišťálu v barevných variacích. Více informací ↓

Více cenových variant

Vonné svíčky Galaxy
– dokonalý dárek

Spojením jedinečné vůně ručně vyráběného francouzského vosku s ručně foukanými a broušenými svícny z bezolovnatého křišťálu, vzniká dokonalý originální dárek, který vám bude přinášet radost při každém okamžiku. Různé variace barevné skloviny a broušených motivů s pečlivě vybranými vůněmi, dodají do vašeho interiéru výraznou atmosféru a silnou emoci.

Unikátní přírodní vlastnosti sójového vosku

Každá svíčka je vyrobena z eko sójového vosku pro své unikátní přírodní vlastnosti. Vosk tak nezanechává stopy po stranách svíčky. Knoty z přírodní egyptské bavlny zajišťují výborné hoření a nezanechávají černé úlomky na vosku. Jedinečná parfemace je sestavená podle vlastních návrhů v proslulé parfumerii ve Francii.

Obal svíčky ve dvou barevnách variantách

Vnější obal svíčky je v barevných variantách skloviny jantarového ambru nebo kouřově modré vrstvené bílým opálem. Povrch je zdobený ručně broušenými klínovými řezy ve tvaru hvězd, které prosvítají do spodních barevných vrstev, doplněný o zlacenou linku z 24 karátového zlata.

Hladká + zlacený pás

2 000 Kč

Zlacený pás + brus hvězda

2 250 Kč

Zlacená linka + brus hvězdy

2 550 Kč

Lukáš Jabůrek Studio

+420 730 550 521

lukasjaburek@gmail.com